OBČINA RADLJE OB DRAVI - NOVICEObčina Radlje ob Dravi

Za občane

Radlje ob Dravi prejemnik srebrnega znaka 'Slovenia Green Destination'

Datum objave: 02.03.2016

V torek, 1. marca 2016 je Radlje ob Dravi  s ponosom postalo lastnik naziva »SLOVENIA GREEN DESTINATION »  ZELENA DESTINACIJA. Slovenska turistična organizacija je v okviru Zelene sheme slovenskega turizma, podelila osmim novim destinacijam (Laško, Kamnik, Idrija, Žalec, Rogla-Zreče, Radlje ob Dravi, Cerkno in Celje) znak Slovenia Green Destination.
Posamezni kraj so ocenjevali na podlagi kriterijev, ki jih je bilo več kot 160, in to največji strokovnjaki na področju trajnostnega in sonaravnega turizma.

Ni lepšega občutka, da te kljub temu, da smo na začetku poti pri razvijanju turizma, opazijo naš trud, energijo, ki jo vlagamo in željo, da postanemo vedno boljši in izboljšamo pogoje življenja v Radljah.
Priznanje je ogromna vzpodbuda in še dodaten motiv za vse nas, ki se trudimo postaviti naše Radlje ob Dravi na svetovni turistični zemljevid.

Spoštovane občanke, spoštovani občani,
brez vas in vaših sugestij vsega tega ne bi bilo. Naša naloga je izpolnjevati vaša pričakovanja.
Hvala vam.

mag. Alan Bukovnik, župan

OBČINA RADLJE OB DRAVI
Mariborska cesta 7
2360 Radlje ob Dravi

F: 02 88 79 640
E: obcina.radlje@radlje.si
URADNE URE OBČINSKE UPRAVE
ponedeljek od 07.30 do 14.30 ure,
sreda od 07.30 do 16.30 ure,
petek od 07.30 d0 13.30 ure,
malica do 10.00 do 10.30 ure.